Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam Wosk koloryzujący Sonax

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    100 --> 1000 ?
    wosk w zależności czy Sealant wosk naturalny czy Hybryda trzymanie od 4 tygodni do kilku miesięcy
    Zasada jest taka im lepiej przygotowana powierzchnia tym dłużej woski leżą.

    określ ile PLN chcesz przeznaczyć

    Komentarz


    • #52
      mogę wydać na całą operacje myśle 150zł. Wystarczy ?
      Moja Czesia;p http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

      Komentarz


      • #53
        Zamieszczone przez Witkoszczak
        mogę wydać na całą operacje myśle 150zł.
        Na cleaner pod wosk, wosk i pady do nakładania wystarczy.
        Czarny Elegance

        Komentarz


        • #54
          Wally, dzięki, efekty napewno będą coraz lepsze.

          Niepracuję w sonaxie, ale to jest mój pierwszy wosk który w życiu użyłem. I naprawde niespodziewałem sie takich efektów i niemówcie ze niema głebi czy coś bo na zdjęciu to mało widać. I jak na pierwszy raz to myśle ze niejest żle.

          [ Dodano: Wto 30 Lip, 13 13:25 ]
          Big, czy mógłbyś wysłać jakieś linki cleanerów, wosku i tych padów. Bo wgl cleaner to sie domyślam ze odtłuszcza itd, ale pady to niewiem co to jakaś gąbka?
          Moja Czesia;p http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

          Komentarz


          • #55
            Zamieszczone przez Witkoszczak
            i niemówcie ze niema głebi czy coś bo na zdjęciu to mało widać.
            A jesli tak stawiasz sprawę, to .... jest super, lepiej nie będzie i tej wersji się trzymaj 8) Po co słuchac tych co trochę więcej wiedzą. w kazdym razie przy takim podejściu do tematu nie ma po co ciagnąć go dalej.

            [ Dodano: Wto 30 Lip, 13 13:32 ]
            Zamieszczone przez Witkoszczak
            Big, czy mógłbyś wysłać jakieś linki cleanerów, wosku i tych padów.
            Ale po co skoro mamy ci nie mówić, że nie ma głębi, połysku itp. . No po co ?
            Czarny Elegance

            Komentarz


            • #56
              Big, sory, troche mnie poniosło. Starałem się jak ch*j nie na pokaz a dla siebie, i bardzo mi sie podobało. A wy ciągle coś do mnie macie, Ty byś chętnie czytał takie posty o sobie?
              Moja Czesia;p http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

              Komentarz


              • #57
                Zamieszczone przez Witkoszczak
                Big, sory, troche mnie poniosło
                o.k. nie ma sprawy.
                Zamieszczone przez Witkoszczak
                Ty byś chętnie czytał takie posty o sobie?
                Zawsze wolę usłyszec prawdę niż pochlebne kłamstwa. Przynajmniej wtedy wiem gdzie jest bład i mogę go naprawić.

                Zamieszczone przez Witkoszczak
                Big, czy mógłbyś wysłać jakieś linki cleanerów, wosku i tych padów.
                Prosze bardzo:
                Cleaner:
                DODO JUICE LIME PRIME 250ML - CLEANER GRATIS MIKROFIBRA - ShowCarShine
                Woski wedle uznania i zasodboności portfela:
                404 Nie znaleziono
                Na poczatek polecam Collonite 467s. Niezły wosk i dośc trwały. Choć z polyskiem u niego tak sobie.
                Pady do nakładania:
                404 Nie znaleziono
                Czarny Elegance

                Komentarz


                • #58
                  Big, wosk taki dobry ? 404 Nie znaleziono to już jest dobry wosk? jak już mam teraz coś kupić to naprawde dobrego w niezłej cenie.

                  a może ten 404 Nie znaleziono ?
                  Moja Czesia;p http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                  Komentarz


                  • #59
                    Zamieszczone przez Witkoszczak
                    Big, wosk taki dobry ? 404 Nie znaleziono to już jest dobry wosk?
                    Niezły, ale chyba bardzi j polecałbym ci Collonite 467S, czyli ten:
                    404 Nie znaleziono
                    Czarny Elegance

                    Komentarz


                    • #60
                      Big, a powiedz mi jaka ilosc w ML powinna mnie interesować, bo jak tak patrze to wydaje mi sie ze są małe te woski.
                      Moja Czesia;p http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                      Komentarz


                      • #61
                        cleaner

                        404 Nie znaleziono

                        wosk syntetyczny
                        Link
                        404 Nie znaleziono

                        wosk naturalny
                        404 Nie znaleziono

                        wosk hybrydowy
                        Link

                        aplikator do cleanera i wosku ( 2 stronny )
                        404 Nie znaleziono

                        IPA
                        404 Nie znaleziono

                        Fibra
                        Link

                        glinka
                        404 Nie znaleziono

                        można zmieścić się w 150zł w zależności od wosków

                        Komentarz


                        • #62
                          Zamieszczone przez Witkoszczak
                          Big, a powiedz mi jaka ilosc w ML powinna mnie interesować
                          To trudno powiedzieć. Zalezy ile razy w roku chciałbyś sie bawiac w pełny proces. Te kosmetyki sa baaaaardzo wydajne. Taka większa puszka starczy ci na jakieś 2-3 lata. Przy woskowaniu nakłada sie barzo małą ilośc wosku gdyż położenie zbyt grubej wartswy poza utrudnionym polerowaniem i startą produktu niczym wiecej nie skutkuje.

                          jeśli wciągniesz sie w temat, to po jakimś czasie bedziez chciał spróbowac innych wosków i zobaczyc jaką daja ochronę, głennię iczy połysk oraz kropelkowanie, takze może na poczatek jakiś mały samplerek? Choć to juz bardzo indywidualna kwestia.
                          Choc moze nie, kup duzą puszkę i poskłądaj sobie torche kasy na glinkę do oczyszczenia lakieru, któe bedzie ci konieczna jesli bedziesz chciał tak jjuz naprawdę profesjonalnie zadbać o lakier swojego samochodu.
                          Czarny Elegance

                          Komentarz


                          • #63
                            Big, myślę ze co 3 miesiące mógłbym woskować. czyli potrzebuję cleaner, pady, wosk i glinke tak?

                            custom_RS, dzięki, właśnie czytam wszystkie te opisy, który wosk najlepszy naturalny, hybrydowy czy syntetyczny?
                            Moja Czesia;p http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                            Komentarz


                            • #64
                              Zamieszczone przez Witkoszczak
                              który wosk najlepszy naturalny, hybrydowy czy syntetyczny?
                              Najlepsze efekty IMO po naturalnym tym bardziej że Blu jest do ciemnych kolorów
                              Syntetyczny podobno najlepsza ochrona troche plastikowy look , mozna nakładać na felgi
                              Hybryda - coś pomiędzy

                              tak w skrócie

                              Na jedno woskowanie przy wprawie schodzi około 3g wosku

                              Komentarz


                              • #65
                                Zamieszczone przez Witkoszczak
                                czyli potrzebuję cleaner, pady, wosk i glinke tak?
                                Na początek to wystarczy.
                                Mikrofibry do polerowania też sa potrzbne, ale tu może poratowac sie np. Janem Niezbednym i na pocz. kupic własnie takie mikrofibry, żeby nie pchać się w koszta.

                                [ Dodano: Wto 30 Lip, 13 14:10 ]
                                Zamieszczone przez Witkoszczak
                                który wosk najlepszy naturalny, hybrydowy czy syntetyczny?
                                To jest sprawa cholernie indywidualna. To tak jak z perfumami.
                                Woski sztuczne tzw. sealenty, dają bardzj techniczny (sztuczny), ale głęboki połysk i głębię koloru.
                                Woski naturalne są bardziej "ciepłe" i naturalne w połysku, ale głębia koloru jest też bardzo dobra.
                                Z tym, że trzeba sobie powiedzieć otwarcie, że w tych pieniądzach to jesli wosk naturalny to tylko sampler. Niestety, ale większej puszki się za ta kasę nie dostanie. Ale taki sampler spokojnie na 2-3 razy wystarczy, czyli prawie na 1 rok.
                                Polecany przeze mnie Collonite 476S, to hybryda ma torche z wosków naturalnych i trochę z sealentów. Ja nie jestem jego fanem, ale myslę, że jak na pocz. jest to dobry produkt
                                Czarny Elegance

                                Komentarz


                                • #66
                                  Jak już kupię coś i wywoskuje to napewno dam znać, dzięki za cenne podpowiedzi. Napewno sie przydadzą.

                                  Zdecydowałem że jak już przyjdzie do kupna kupię ten
                                  wosk 404 Nie znaleziono
                                  cleaner 404 Nie znaleziono
                                  pad 404 Nie znaleziono
                                  i może ta glinka 404 Nie znaleziono

                                  jak myślicie dobry wybór ?

                                  Moje autko musi być najładniejsze;p jest tego warte,staram sie dbać jak najlepiej potrafie i uwierzcie odwdzięcza mi sie;p
                                  Moja Czesia;p http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    cleaner -zastanów się nad 404 Nie znaleziono ja bym ten wybrał

                                    naprawdę fajna sprawa - twarda strona do cleanera 404 Nie znaleziono

                                    reszta - git

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      custom_RS, a ten cleaner czym sie nakłada? żebym czegoś nie zj**ał.

                                      A gąbka 3 warstwowa z czym jest lepsza?
                                      Moja Czesia;p http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        tą gąbka 3 warstwową żółta stroną

                                        Gąbka posiada stronę twardą żółta do cleanerów , AIO , past polerskich
                                        Miękka czarna do wosków
                                        środek usztywnienie

                                        Witkoszczak, dostałeś tyle info, że spędził byś nad tym kilka dni więc teraz użyj wujka googla i poszukaj odpowiedzi na dalsze Twoje pytania

                                        Podziel się efektami
                                        Powodzenia w pracach

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Zamieszczone przez Witkoszczak
                                          Zdecydowałem że jak już przyjdzie do kupna kupię ten
                                          wosk 404 Nie znaleziono
                                          cleaner 404 Nie znaleziono
                                          pad 404 Nie znaleziono
                                          i może ta glinka 404 Nie znaleziono
                                          Bardzo dobry wybór. Ja bym nic nie zmieniał.
                                          Czarny Elegance

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Zamieszczone przez Big
                                            Zamieszczone przez Witkoszczak
                                            Zdecydowałem że jak już przyjdzie do kupna kupię ten
                                            wosk 404 Nie znaleziono
                                            cleaner 404 Nie znaleziono
                                            pad 404 Nie znaleziono
                                            i może ta glinka 404 Nie znaleziono
                                            Bardzo dobry wybór. Ja bym nic nie zmieniał.
                                            ooo Lubelska firma. Super. Widzę że na fajny zestaw (podany w linkach) przeznaczyć trzeba około 220 zł. Spoko. jeżeli da adekwatny efekt to jazda :]

                                            Mówicie że podjechać nawet na rowerze? hmmm.. Czwartek o 18? czemu nie:P Zepnę się żeby wyrwać się z pracy na tą godzinę :]
                                            O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
                                            Błękit RACE
                                            Beżowa Alcantara
                                            Columbus
                                            Webasto

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Zamieszczone przez Wally
                                              1 po pierwsze wyciąg może być narciarski lub z karczocha (tak na przyszłość to wyciągnij będzie lepiej)
                                              Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Wally, Wybacz że tak piszę z opóznieniem,ale jestem na wczasach i laptop mam z doskoku.Jeszcze raz się ciebię pytam czy czytasz moje posty ze zrozumieniem :?: Wydaję mi się że nie.Nie przywołuj mnie do tablicy,bo nie tędy droga.W dzisiejszych czasach każdy patrzy na kasę a nie na swoję (widzi mi się).Za 200 zł to mogę sobie coś do auta kupić,co jest mi bardziej potrzebne.Takie jest moje zdanie
                                                http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                                                Pozdrawiam ANIOL

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  Zamieszczone przez aniol
                                                  Wally, Wybacz że tak piszę z opóznieniem,ale jestem na wczasach i laptop mam z doskoku.Jeszcze raz się ciebię pytam czy czytasz moje posty ze zrozumieniem :?: Wydaję mi się że nie.Nie przywołuj mnie do tablicy,bo nie tędy droga.W dzisiejszych czasach każdy patrzy na kasę a nie na swoję (widzi mi się).Za 200 zł to mogę sobie coś do auta kupić,co jest mi bardziej potrzebne.Takie jest moje zdanie
                                                  no i super. temat zamknięty. Nie masz potrzeby detailingu w szerszym zakresie. I o to chodzi, że każdy ma inne potrzeby. Nie ma co się spinać i niech każdy robi to co uważa za stosowne dla swojego autka.
                                                  O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
                                                  Błękit RACE
                                                  Beżowa Alcantara
                                                  Columbus
                                                  Webasto

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Zamieszczone przez aniol
                                                    Wally, Wybacz że tak piszę z opóznieniem,ale jestem na wczasach i laptop mam z doskoku.Jeszcze raz się ciebię pytam czy czytasz moje posty ze zrozumieniem :?: Wydaję mi się że nie.Nie przywołuj mnie do tablicy,bo nie tędy droga.W dzisiejszych czasach każdy patrzy na kasę a nie na swoję (widzi mi się).Za 200 zł to mogę sobie coś do auta kupić,co jest mi bardziej potrzebne.Takie jest moje zdanie
                                                    i zrób babie dziecko jak ma 100 lat... :roll:

                                                    nie wiem już jak mam napisać inaczej, że się w pełni z Tobą zgadzam... od samego początku...i ani razu - powtarzam ani razu nie uderzałem do nikogo a tym bardziej do Ciebie personalnie... no ale skoro lekarz kazał przytakiwać niech tak będzie :diabelski_usmiech
                                                    Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                                                    => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                                                    => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                                                    => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                                                    "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X